$0.00 Empty cart

  Diamante decorative banding wide - golden

  A golden decorative decoration in the shape of a banding with glittering stones.

  Detailed Product Description
  We have in stock > 5 pcs On Wednesday it is available for personal delivery or by courier at your home.
  0x
  $14.81 $12.24 excl. VAT

  A golden decorative decoration in the shape of a banding with glittering stones.

  This golden non-edible decorate will look best on festive paste-covered cakes. You can wind it around the cake tiers or create frilly effects. A wedding cake with this decoration will brighten up a wedding table together with other gold or golden decorations, such as edible flowers, ribbons and such like. The cake can also be decorated with effective cut-out or drawn laces. The diamante banding does not have to placed only on cakes but also on tables to decorate festive tables.

  Golden decorative decoration in the shape of a diamante banding with glittering stones, width: 11.8 cm. Price per 1 m. If you need more meters, just send us the number and we will send you the banding at the required length in one piece.

  Material: plastic

  Weight 60 g
  Netto váha 60 g
  Barva Zlatá
  This product is included in: Ribbons and chiffons, Gold decoration and plates

  No opinions yet

  Add Own Rating

  Garance bezplatného vrácení zboží


  Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

  Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

  Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

  My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

  Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

  V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

  PNM International s.r.o.
  U1 - Průmyslový park Karviná
  Závodní 540/51
  735 06 Karviná - Nové Město

  Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

  Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

  Contact us

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.