0 $0.00 Empty cart

  Colour spray golden 100 ml

  We have in stock > 5 pcs On Wednesday it is available for personal delivery or by courier at your home.
  0x
  $16.52 $14.36 excl. VAT

  Lustre golden colour spray ideal for spraying areas on covering and modelling pastes, marzipan and chocolate.  

  This golden lustre spray is ideal for spraying areas on covering and modelling pastes, marzipan and chocolate. Shake well before use, apply at a distance of 15-20 cm in a thin layer on the desired area. The colour dries fast. If you apply too thick a layer, you risk dripping. You can use the spray colour to decorate both large and small areas. Before using it, protect the surroundings of the decorated object with an aluminium foil, cling film or napkin. Use the colour to create laces with the use of stencils. This golden lustre spray will stand out best on white areas, on which you can create effective laces and other decorations. Golden colour can add luxurious look on modelled flowers or ribbons. Or you can also use it for spraying imitations of jewellery, stars and other objects or letters.

  Content: 100 ml.

  Weight 100 g
  Objem 100 ml
  Barva Zlatá
  This product is included in: Confectionery needs, Spray paint, Gold decoration and plates

  No opinions yet

  Add Own Rating

  Garance bezplatného vrácení zboží


  Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

  Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

  Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

  My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

  Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

  V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

  PNM International s.r.o.
  U1 - Průmyslový park Karviná
  Závodní 540/51
  735 06 Karviná - Nové Město

  Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

  Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

  Similar goods

  Contact us

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.