0 $0.00 Empty cart

  Spray colour gold 250 ml

  Lustre gold spray colour is suitable for spraying areas from covering and modelling pastes, marzipan and chocolate. Shake well before use and apply at a distance of 20 cm. The colour dries fast. If…

  Detailed Product Description
  We have in stock 2 pcs On Wednesday it is available for personal delivery or by courier at your home.
  0x
  $21.43 $18.63 excl. VAT

  Lustre gold spray colour is suitable for spraying areas from covering and modelling pastes, marzipan and chocolate. Shake well before use and apply at a distance of 20 cm. The colour dries fast. If you apply a thicker layer, you risk that the colour will run down. You can use it to decorate both big and small areas. When spraying details, protect the surrounding areas with a tin foil, cling film or a napkin. Use the colour to make laces with the use of stencils. The colour will come out best white areas, on which you can create effective laces and other decorations. Add luxurious look to your modelled flowers or ribbons. Use it also to spray imitations of jewellery, stars and other objects or letters.  

  Content: 250ml.

  Weight 250 g
  Objem 250 ml
  Barva Zlatá
  This product is included in: Confectionery needs, Spray paint, Gold decoration and plates

  No opinions yet

  Add Own Rating

  Garance bezplatného vrácení zboží


  Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

  Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

  Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

  My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

  Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

  V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

  PNM International s.r.o.
  U1 - Průmyslový park Karviná
  Závodní 540/51
  735 06 Karviná - Nové Město

  Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

  Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

  Similar goods

  Contact us

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.